112 päev Haapsalus

Meie rühma liikmed osalesid 11. veebruaril Haapsalu Rimis Häirekeskuse korraldatud 112 päeval.

Väljas olid meie koerarühma liikmed, kes demonstreerisid otisngukoerte oskusi. Rääkisime ka sellest, kus koeri kõige enam vajatakse, ehk maastikuotsingutest.

112 päeval osalesid päästekeskus, politsei, piirivalve, kiirabi, Naiskodukaitse ja turvafirma Securitas.

Telelugu Haapsalu 112 päevast näed siin

Päästekoerad turvalisusmessil Ohutu päev

1. juunil 2010 toimunud lastekaitsepäeva turvalisusmessil Ohutu päev osales ka meie koerarühm. Koerad näitasid seda, mida nad oskavad, lasid end köitega kõrgustesse tõmmata, turnisid redelitel, ületasid tõkkeid ja otsisid “kannatanuid” ning andsid nende leidmisest korralikult teada.

Vaata kõiki pilte albumist: Ohutu päev 2010

Orienteerumiskoolitus 05-06.juuni 2010

Lääne-Eesti Vabatahtliku Reservpäästerühma koerterühm korraldab 5. – 6. juunil Perakülas orienteerumislaagri. Kavas on õppida kasutama kaarti ja kompassi ning orienteeruda ka GPS-i abil. Ootame laagrisse ka teisi meie reservpäästerühma liikmeid ja huvilisi. Osavõtutasu 200.- sisaldab toitlustust 4x ja orienteerumiskaartide maksumust. Kaasas peaksid olema magamistarbed (telk, magamiskott, matt), toidunõud ja ilmale vastav riietus. Teoreetilisele õppele järgneb kohe ka praktika metsas. Osavõtusoovist teatada e-maili teel ain.laurits@gmail.com hiljemalt 30. maiks.