Ennetusalane päev Turvaline pesapaik 5. aprillil

Haapsalu Kolledži liiklusohutuse ja tervisedenduse tudengid ning Lääne Maavalitsus kutsuvad kõiki osa saama õpetlikust ja kaasahaaravast ennetusalasest päevast TURVALINE PESAPAIK!

Täpsema info leiab siit

Päev koosneb kolmest blokist, osa võib võtta täies mahus või valikuliselt:

10-13 Rahvusvaheline konverents Haapsalu Kultuurikeskuses, Posti 3

Rahvusvaheline konverents, kus esinevad tervisedenduse, turvalisuse ja liiklusohutuse valkonna tippspetsialistid, kes tutvustavad parimaid praktikaid ja meetmeid nii rahvusvahelisel kui ka riiklikul tasandil. Plenaariumile on oodatud maakondade valdkondlikud spetsialistid, omavalitsuste töötajad ja ettevõtjad. Konverentsi keeleks on inglise keel, kuulajatele tagatakse tõlge.

NB! Plenaariumil osalemiseks registreeru siin

13 – 14 Lõuna, Kaitseliidult tasuta soe supp Lossiplatsil

14-17 Töötoad “Innovaatiline pesapaik Läänemaa Muuseumis, Kooli 5

Terviskäitumise, liiklusohutuse, liikluskasvatuse töötoad. Loovteraapilised sekkumised – külaliseks on Havai tantsu terapeudid, kes tutvustavad uusi tervist arendavaid suundi.

NB! Töötoas osalemiseks registreeru siin

15-18 koguperekampaania “Ohutu pesapaik Lossiplatsil

Huvitav ja valikuid pakkuv päeva osa, kus jätkub meelelahutust, olulist informatsiooni, uusi oskusi ning põnevaid tegemisi. Kampaanial tutvustab ennast ja oma tegemisi Kaitseliidu Lääne malev, Lääne Prefektuuri politseinikud, Läänemaa päästeosakond, Eesti Punase Risti Läänemaa Seltsi, Maanteeameti Lääne regioon, Läänemaa Skautide malev, Läänemaa Noortekogu jpt.

Lisaks esinevad maakonna taidluskollektiivid – ansamblid, tantsijad, võimlejad. Vabal laval on esinemisvõimalus kõigil, läbivaks on idee, et elu on väärtus!

Kuulutatakse välja konkursside „Kõige TERVEM“ ja „Õiguskuulekas noor“ parimad!

Osalejatele jagatakse õnneloose! Kell 14-16 astu läbi ÕNNELOOSI PUNKTIST Läänemaa muuseumis. Auhinnad on välja pannud Haapsalu spa Fra Mare, spa hotell Laine, Haapsalu veekeskus ning peavõit on reisifirmalt Tallink kruiis kahele Stockholmi!

VÕTA KAASA OMA SÕBRAD, TUTTAVAD, PERELIIKMED JA VEETKE MÕNUSALT ÜKS KASULIK PÄEV HAAPSALUS!

Ürituse plakat

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>