Koerarühma juht Ain Laurits on aasta vabatahtlik

President andis meie päästekoerte rühma juhile Ain Lauritsale 2. detsembril Tartus vabatahtlike tunnustamisüritusel üle aasta vabatahtliku tiitli.

Ain on silma paistnud sellega, et tema poolt päästerühma juurde loodud ja juhitud otsingukoerte rühma kuulub nüüdseks juba kümmekond koera koos juhtidega. Koos treenitakse iga nädal.
Kaks tema treeninggrupi koera tegid tänavu ära ka IRO eksami.

Läänemaa päästekoerad on osalenud metsa eksinud inimeste otsingutel ja õpetavad ennetus- ja lasteüritustel inimestele, kuidas metsa minnes eksimist vältida.

2012. aasta vabatahtlike tunnustamiseks esitatud 49 kandidaadi seast valis žürii selle tiitli vääriliseks kümme vabatahtlikku.

Vabatahtliku Tegevuse Arenduskeskuse juhataja Tuulike Männi sõnul tunnustatakse tänavu eelkõige neid inimesi, kes ei sära tingimata oma ühenduste eesliinil, kuid on regulaarselt tegutsedes ja mõnikord isegi rutiinseid ülesandeid täites loonud kindla vundamendi vabaühenduste eesmärkide täitmiseks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>