Vabatahtlik rannavalve

2012. aastal rahastati MTÜ Lääne-Eesti Vabatahtlik Reservpäästerühm projekt “Vahendite soetamine vabatahtliku rannavalveteenuse osutamiseks Läänemaal” läbi Kodukant Läänemaa Leader-meetme raames antava projektitoetuse (MAK meede 4) 2009-2014. Projekti kogumaksumus on 12483.50€, toetus sellest 11235.15€

Projekti sisuks on soetada vajalikud vahendid suurüritustel vabatahtliku rannavalveteenuse osutamiseks. Projekti raames soetatakse ja paigaldatakse olemasolevale paadile mootor ning roolisüsteem, ning soetatakse muud vajalikku varustust.

Vabatahtlikku rannaalveteenust osutavad meie merepäästerühma liikmed, kes on läbinud pinnaltpääste- ja esmaabikoolituse ning suurendavad turvalisust vee ääres toimuval üritusel.

Ürituse korraldaja katta jäävad teenuse osutamisega seotud otsesed kulud (transport, majutus, toitlustus, paadikütus jms), vabatahtlikud teevad oma tööd tasuta.

Ürituse korraldajatel palume ühendust vähemalt 1 kuu enne üritust, tuues ära ürituse toimumise koha, aja, lühikirjelduse ning osalejate arvu. RPR jätab endale õiguse teenust mitte osutada, kui leiame, et ei suuda antud üritusel turvalisust tagada või meil puuduvad teenuse osutamiseks vajalikud vabatahtlikud/vahendid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>